Image module

Układanie kostki

Kostka stanowi jedno z najczęściej spotykanych podłoży na drogach, ulicach oraz chodnikach. Jest to trwałe rozwiązanie, które może służyć przez wiele dziesięcioleci. Dlatego też ciągle cieszy się ono dużą popularnością, pomimo faktu, że istnieją również tańsze sposoby. Układanie kostki wymaga jednak odpowiedniego doświadczenia.

Jak układamy kostkę?

Aby prawidłowo ułożyć kostkę, należy najpierw przygotować podłoże. Odpowiednie warstwy pozwolą z jednej strony na wchłanianie wody i zapobieganie tworzeniu się ogromnych kałuż. Z drugiej strony będą też amortyzować wykonaną nawierzchnię, chroniąc ją tym samym przed uszkodzeniem oraz szybkim zużyciem. Jednak należy podłoże także odpowiednio utwardzić, inaczej po pewnym czasie użytkowania droga może się częściowo zapadać, tworząc dziury i nierówności.

Image module

Jak widać, układanie kostki nie jest proste i wymaga odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia. Nasza firma oprócz powyższych posiada również odpowiednie umiejętności, by uniknąć wszelkich błędów i wykonać usługę najwyższej jakości.

Kostka: ścieżka i ozdoba jednocześnie

Dzięki zastosowaniu różnych kolorów kostki można ułożyć bardzo ciekawe kształty i wzory, które będą przykuwać wzrok przechodniów. W wielu przypadkach powstać mogą nawet małe dzieła sztuki, które zachwycą niejednego widza. Wszystko zależy od powierzchni, na jakiej będzie ułożona kostka, oraz od wyobraźni klienta.

Wykonanie ciekawych i intrygujących kształtów z kolorowej kostki nie ma żadnego wpływu na wartości użytkowe wykonanej ścieżki. Wytrzymałość i żywotność takiego rozwiązania będzie równie duża, jak przy zwykłych chodnikach w jednym kolorze.

Wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości z dbałości o to, by ścieżki i drogi wykonane przez nas zakład mogły służyć jak najdłużej.

EKOLOGIA
Gotowy produkt natury - przyjazny środowisku i nie wydzielający żadnych szkodliwych substancji.
RÓŻNORODNOŚĆ
Żaden inny materiał budowlany nie ma tak bogatej kolorystyki i tylu wzorów co kamień naturalny.
DŁUGOWIECZNOŚĆ
Wiele kamieni jest niczym dobre wino - z wiekiem nabierają szlachetności. Kamień jest łatwy i tani w utrzymaniu.
ATRAKCYJNOŚĆ CENOWA
Inwestycję w zakup kamienia rekompensuje jego trwałość i niskie koszty utrzymania przez 30 lat i więcej!

Kładzenie kostki wokół domu

Brukowane ścieżki równie dobrze sprawdzą się wokół domów jednorodzinnych. I tutaj mogą one stanowić ozdobę ogrodu, a jednocześnie być w pełni użytkowym sposobem przemieszczenia się po gospodarstwie.