Image module

Kamienne okładziny kominkowe

Kominek – król każdego salonu

Wykończenie wnętrza z granitu i marmuru zapewnia elegancję oraz luksus. Jest to doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności. Marmur i granit doskonale sprawdzi się w kładzeniu posadzek i podłóg. W naszej ofercie znaleźć można również kominki z granitu lub z marmuru. Jest to często centralny punkt salonu. Kominek zapewnia nie tylko ciepło, ale także przytulne miejsce do spędzenia wieczorów. Jest to również ciekawy element wystroju, bardzo wysoko ceniony przez większość użytkowników. Kamienne wykończenie doskonale uzupełnia wszystkie wymienione funkcje. Z jednej strony jest to doskonałe dopełnienie estetyki, z drugiej, właściwości tego materiału, między innymi odporność na wysokie temperatury oraz łatwość w czyszczeniu, ułatwiają korzystanie z kominka

Wykończ swoje wnętrze z Mazurek Granity

Nasz zakład kamieniarski oferuje wiele kamieni pochodzących aż z pięciu kontynentów. Znajdziesz u nas mnóstwo naturalnych kolorów i wzorów. Posiadamy również rozbudowany oraz nowoczesny park maszynowy. Dlatego też obudowa kominka z granitu nie stanowi dla nas wyzwania. 

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, a rodzinne tradycje zaowocowały wieloma certyfikatami mistrzowskimi, które tylko podkreślają nasze umiejętności. Dostosujemy wybraną okładzinę kamienną do Twoich potrzeb tak, by idealnie pasowała w miejsce, w którym chcesz ją zamontować. Znajdziesz u nas również porady oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki temu realizacja Twoich zamysłów pójdzie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

EKOLOGIA
Gotowy produkt natury - przyjazny środowisku i nie wydzielający żadnych szkodliwych substancji.
RÓŻNORODNOŚĆ
Żaden inny materiał budowlany nie ma tak bogatej kolorystyki i tylu wzorów co kamień naturalny.
DŁUGOWIECZNOŚĆ
Wiele kamieni jest niczym dobre wino - z wiekiem nabierają szlachetności. Kamień jest łatwy i tani w utrzymaniu.
ATRAKCYJNOŚĆ CENOWA
Inwestycję w zakup kamienia rekompensuje jego trwałość i niskie koszty utrzymania przez 30 lat i więcej!
Jeżeli są Państwo zainteresowani elementami dekoracyjnymi takimi jak granitowe bądź marmurowe blaty, parapety, schody, elewacje i więcej – zapraszamy do współpracy z nami. Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów kamiennych od dziesiątek lat, zapewniając swoim klientom dostęp do najlepszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.