Image module

Schody i stopnice z granitu

Schody z granitu posiadają bardzo dużą odporność na ścieranie oraz uderzenia. Jest to szczególnie pożądana cecha w budynkach użyteczności publicznej, gdzie po takich stopniach porusza się mnóstwo osób. 

Przy aktualnie przystępnych cenach tego materiału schody granitowe zewnętrzne i wewnętrzne stanowią ciekawą alternatywę do innych sposobów ich wykończenia. 

Możliwe jest również wykonanie samych stopnic i podstopnic, aby zmniejszyć koszty takich schodów lub użycia ich w czasie remontowania istniejących już schodów betonowych. Stopnice granitowe zapewnią równie dobre właściwości użytkowe, a jednocześnie obniżą koszty, ponieważ posiadają mniejszą grubość niż stopnie kamienne.

Schody granitowe zewnętrzne 

Schody granitowe zewnętrzne stanowią z pewnością ozdobę budynku, a dzięki swojej wytrzymałości mogą służyć przez wiele dziesięcioleci nawet w miejscach, gdzie ruch jest naprawdę duży. 

Także elewacje z granitu nie są rzadką praktyką, by dom stał się wyjątkowy, piękny, a jednocześnie stosunkowo tani w utrzymywaniu porządku. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom naszych pracowników możemy poradzić sobie z każdym zadaniem.

EKOLOGIA
Gotowy produkt natury - przyjazny środowisku i nie wydzielający żadnych szkodliwych substancji.
RÓŻNORODNOŚĆ
Żaden inny materiał budowlany nie ma tak bogatej kolorystyki i tylu wzorów co kamień naturalny.
DŁUGOWIECZNOŚĆ
Wiele kamieni jest niczym dobre wino - z wiekiem nabierają szlachetności. Kamień jest łatwy i tani w utrzymaniu.
ATRAKCYJNOŚĆ CENOWA
Inwestycję w zakup kamienia rekompensuje jego trwałość i niskie koszty utrzymania przez 30 lat i więcej!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Jeżeli są Państwo zainteresowani elementami dekoracyjnymi takimi jak granitowe bądź marmurowe blaty, parapety, schody, elewacje i więcej – zapraszamy do współpracy z nami. Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów kamiennych od dziesiątek lat, zapewniając swoim klientom dostęp do najlepszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.