blaty-kuchenne-z-kamienia-mazurek

Blaty granitowe

Granit oraz marmur od zawsze kojarzył się z luksusem i najwyższą jakością wykonania. Nic też dziwnego. Jest to doskonały materiał na blat kuchenny. Oprócz uroku i elegancji zapewnia doskonałe właściwości użytkowe. Przy tych wszystkich zaletach niezwykle łatwo jest go również utrzymać w czystości. O ile niegdyś był to materiał drogi i trudno dostępny, dziś z łatwością zamówisz taki blat w naszej firmie.

Blat granitowy do każdej kuchni

Granit jest wyjątkowym materiałem, który estetycznie pasuje do każdego wystroju – od bardziej klasycznych kuchni, przez nowoczesne wystroje, aż po surowy styl rustykalny. 

Granitowy blat będzie pasował niemal wszędzie i doskonale uzupełni wygląd pomieszczenia. 

Dlatego też blaty granitowe do kuchni cieszą się dużą popularnością niezależnie od stylu ani zamysłu mieszkańców.

Wykończ swoją kuchnię z Mazurek Granity

Nasz zakład kamieniarski oferuje wiele kamieni pochodzących aż z pięciu kontynentów. Znajdziesz u nas mnóstwo naturalnych kolorów i wzorów. Posiadamy również rozbudowany oraz nowoczesny park maszynowy. Dlatego też wykończenie kuchni z granitu nie stanowi dla nas wyzwania. 

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, a rodzinne tradycje zaowocowały wieloma certyfikatami mistrzowskimi, które tylko podkreślają nasze umiejętności. 

Bez problemu wytniemy odpowiednie otwory pod zlew, baterię czy kuchenkę. Dostosujemy także wykonywany blat do Twoich potrzeb tak, by idealnie pasował w miejsce, w którym chcesz go zamontować. Znajdziesz u nas również porady oparte na naszej wiedzy i do-świadczeniu. Dzięki temu realizacja Twoich zamysłów pójdzie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

EKOLOGIA
Gotowy produkt natury - przyjazny środowisku i nie wydzielający żadnych szkodliwych substancji.
RÓŻNORODNOŚĆ
Żaden inny materiał budowlany nie ma tak bogatej kolorystyki i tylu wzorów co kamień naturalny.
DŁUGOWIECZNOŚĆ
Wiele kamieni jest niczym dobre wino - z wiekiem nabierają szlachetności. Kamień jest łatwy i tani w utrzymaniu.
ATRAKCYJNOŚĆ CENOWA
Inwestycję w zakup kamienia rekompensuje jego trwałość i niskie koszty utrzymania przez 30 lat i więcej!

Blaty z najwyższej jakości materiałów

Blaty kamienne posiadają bardzo dobre właściwości użytkowe. Są odporne na ścieranie, zarysowania oraz uderzenia, o które nietrudno w kuchennej krzątaninie. Bardzo szybko również się je czyści, a każda plama będzie łatwa do starcia. Bez problemu postawisz na takim blacie gorący garnek czy mrożoną żywność. Kamień nie wchłania substancji, więc nie rozwijają się na nim bakterie i nie chłonie zapachów.

Wykonujemy także blaty wykorzystując spieki i konglomeraty do kuchni. Pozwala to nadać blatom dowolny kolor oraz kształt, a także nieco obniżyć cenę. W naszej ofercie znaleźć można również kwarcyt na blaty kuchenne. Jest to wyjątkowo twardy materiał, co wpływa pozytywnie na jego żywotność oraz właściwości użytkowe.

Sprawdź sam naszą ofertę blatów kuchennych

Jeśli jesteś zainteresowany montażem kamiennego blatu w Twojej kuchni, zapraszamy do naszego zakładu kamieniarskiego Mazurek Granity. 

Służymy radą i doświadczeniem, aby dostosować naszą ofertę do Twoich wizji i możliwości finansowych. 

Posiadamy wiele różnych kamieni, z których będziesz mógł wybrać materiał na swój blat. Nasi pracownicy posiadają umiejętności oraz doświadczenie, a także dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym. Dodając do tego doskonałe zrozumienie materiału, z jakim pracują, otrzymać można przepis na mistrzostwo w tworzeniu blatów kuchennych i innych elementów wystroju kuchni. Przyjdź i przekonaj się sam, co potrafimy zrobić!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Jeżeli są Państwo zainteresowani elementami dekoracyjnymi takimi jak granitowe bądź marmurowe blaty, parapety, schody, elewacje i więcej – zapraszamy do współpracy z nami. Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów kamiennych od dziesiątek lat, zapewniając swoim klientom dostęp do najlepszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.