Tablice pamiątkowe - Mazurek Granity Gorzów Wlkp.

Tablice pamiątkowe

Tablice pamiątkowe mają za zadanie upamiętnić jakieś ważne wydarzenie i oddać hołd jego bohaterom. Spotykamy je niezwykle często nie tylko jako atrakcje turystyczne, ale także jako pamiątki naszej historii i kultury.

Tablica pamiątkowa dla każdego

Jednak tablice pamiątkowe nie muszą dotyczyć istotnych dla całego państwa wydarzeń, takich jak miejsce ważnej bitwy, podpisania paktu, czy też urodzenia ważnej postaci historycznej. Równie często wykorzystuje się je do upamiętnienia wydarzeń ważnych dla niewielkiej grupy ludzi. Dobrym przykładem mogą być tablice pamiątkowe dla firm, które honorują najważniejsze daty w historii przedsiębiorstwa.

Tablice pamiątkowe - Mazurek Granity Gorzów Wlkp.

Tablice pamiątkowe spotkać można również w szkołach i innych  mniejszych placówkach. Mogą być one także uhonorowaniem sponsorów, którzy pozwolili zrobić istotny krok placówce.

Piękna i trwała tablica pamiątkowa

Aby upamiętniać jakieś zdarzenie z historii, tablica pamiątkowa musi być przede wszystkim bardzo trwała, aby mogła jak najdłużej głosić swoją treść. Dlatego też nierzadko pomnik taki wykonywany jest w kamieniu. Jest to jeden z najtrwalszych surowców, a jednocześnie posiada niezaprzeczalny urok.

Z pewnością kamienna płyta pamiątkowa zwraca uwagę przechodniów, a więc informuje ich przy tym o zdarzeniu, jakie miało tu miejsce. Dodatkowo jest ona bardzo trwała i może przetrwać wiele dziesięcioleci, a nawet wieków. W końcu jest to też rozwiązanie bardzo estetyczne, które spokojnie może stanowić wyjątkową ozdobę otoczenia.

EKOLOGIA
Gotowy produkt natury - przyjazny środowisku i nie wydzielający żadnych szkodliwych substancji.
RÓŻNORODNOŚĆ
Żaden inny materiał budowlany nie ma tak bogatej kolorystyki i tylu wzorów co kamień naturalny.
DŁUGOWIECZNOŚĆ
Wiele kamieni jest niczym dobre wino - z wiekiem nabierają szlachetności. Kamień jest łatwy i tani w utrzymaniu.
ATRAKCYJNOŚĆ CENOWA
Inwestycję w zakup kamienia rekompensuje jego trwałość i niskie koszty utrzymania przez 30 lat i więcej!

Najlepszej jakości płyty pamiątkowe

Wykonywane przez nasz zakład tablice pamiątkowe zrobione są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu posiadają dużą żywotność. Z drugiej strony są one niezwykle piękne, co zawdzięczamy naszym uzdolnionym pracownikom posiadającym również lata doświadczenia i ogromną wiedzę w zakresie obróbki kamieni. Te cechy powodują, że nasze płyty pamiątkowe są tak unikatowe i niezwykłe na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia tego samemu.