Krawężniki granitowe - Mazurek Granity Gorzów Wlkp.

Krawężniki granitowe

Wykonanie chodników i dróg wymaga często wykorzystania trwałych krawężników granitowych, które ograniczają przestrzeń prac. To właśnie one spowodują, że chodniki będą zachowywać swoją szerokość i nie będą się rozchodzić na boki pod ciężarem.

Wytrzymałość krawężników granitowych

Aby prawidłowo wykonywać swoje zadanie, krawężniki granitowe muszą posiadać ogromną wytrzymałość i żywotność. Granit jest bardzo dobrym materiałem do tego celu, ponieważ doskonale spełnia wyżej wymienione wymagania. Jest to bardzo trwały kamień, a jednocześnie posiada estetyczną fakturę, która stanowi doskonałe zwieńczenie chodnika.

W celu jeszcze lepszego ograniczenia potencjalnych ruchów płyt lub puzzli chodnikowych, krawężniki granitowe wykonuje się jako bardzo długie płyty, które są mocowane głęboko w ziemi. Zapewnia to jeszcze lepszą stabilność i trwałość.

EKOLOGIA
Gotowy produkt natury - przyjazny środowisku i nie wydzielający żadnych szkodliwych substancji.
RÓŻNORODNOŚĆ
Żaden inny materiał budowlany nie ma tak bogatej kolorystyki i tylu wzorów co kamień naturalny.
DŁUGOWIECZNOŚĆ
Wiele kamieni jest niczym dobre wino - z wiekiem nabierają szlachetności. Kamień jest łatwy i tani w utrzymaniu.
ATRAKCYJNOŚĆ CENOWA
Inwestycję w zakup kamienia rekompensuje jego trwałość i niskie koszty utrzymania przez 30 lat i więcej!

Piękne krawężniki granitowe

Oprócz cech użytkowych bardzo ważna jest estetyka, jaką prezentuje granit. To właśnie jego wygląd powoduje, że jest tak często wykorzystywany do budowy chodników na całym świecie. Dzięki temu stanowi pewną ozdobę ulic i chodników.

Nasz zakład posiada duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności w zakresie prac kamieniarskich, dzięki czemu umiemy wydobyć z granitu to, co najlepsze, aby nasze krawężniki granitowe stanowiły prawdziwe zwieńczenie chodników.

Wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości, aby sprostały one wysokim wymaganiom, jakie są im stawiane. Dzięki temu nasze krawężniki są tak wyjątkowe i chętnie wybierane.

Krawężniki także w Twoim ogrodzie

Oferowane przez nas krawężniki granitowe mogą zostać umieszczone także w Twoim ogrodzie jako ograniczenia ścieżek lub podjazdu do garażu. Oferujemy nie tylko materiały, ale także wykonywanie chodników, podjazdów i ścieżek na ogrodzie. Możesz zamówić u nas kompleksową usługę od dostarczenia materiałów przez wykonanie podjazdu.