Pomniki granitowe

Granitowe pomniki to trwały i elegancki sposób, by upamiętnić naszych bliskich. Jest to również najczęściej spotykana metoda utrwalania i upiększania miejsca ich spoczynku. Z chęcią doradzimy Ci, jaki wzór pomnika wybrać. W naszej ofercie znajdziesz płyty granitowe o unikatowych, naturalnych wzorach i kolorach. Po ustaleniu szczegółów zajmiemy się wykonaniem i montażem nagrobka w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Mazurek Granity Gorzów Wlkp.

Pomnik granitowy:
trwałość i elegancja

Na większości cmentarzy najczęściej wybieraną formą utrwalenia nagrobku jest pomnik z granitu. Z jednej strony jest to bardzo trwały materiał, który bez problemu przetrwa przez wiele dziesięcioleci (dodatkowo można go odnawiać i naprawiać, aby mógł służyć jak najdłużej). Z drugiej strony, piękny granit jest z pewnością eleganckim materiałem i doskonale się prezentuje. Dodatkowe wykończenie odpowiednim wzorem powoduje, że nagrobki gra-nitowe znajdują szerokie zastosowanie i są często wybierane przez klientów.

Mazurek Granity to lider na lokalnym rynku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które uzupełnia nasze rodzinne tradycje w zakresie kamieniarstwa. Pasja, którą prezentujemy od pokoleń, pozwala nam wykonywać wyjątkowe nagrobki. 

Nasz zakład kamieniarski cieszy się renomą oraz ogromnym zaufaniem, ponieważ do każdego zadania podchodzimy z odpowiednią starannością i pełnym profesjonalizmem. 

Zamawiając u nas pomnik na cmentarz, masz pewność uzyskania produktu najwyższej jakości wykonanego z najlepszych bloków granitu pochodzących z aż pięciu kontynentów. Nasze umiejętności potwierdzają także certyfikaty mistrzowskie, którymi szczycimy się już od pokoleń.

Kamieniarstwo - Mazurek Granity Gorzów Wlkp.
Zakład Budowlano-Kamieniarski - Mazurek Granity Gorzów Wlkp.
Blat kuchenny z kamienia - Mazurek Granity Gorzów Wlkp.
Kamienne Schody - Mazurek Granity Gorzów Wlkp.

Nagrobki wykonane pod Twoje preferencje

Nasze doświadczenie pokazuje, że klienci najczęściej mają własną wizję pomnika. Często jest on wyrazem ich własnego stylu oraz preferencji. Jedni kładą nacisk na elegancję i standardowe, wypróbowane wzory. Inni chcą wyróżnić swoich bliskich wyjątkowym i unikalnym pomnikiem, który będzie przyciągał wzrok przechodzących obok ludzi. Dlatego też nie opieramy się jedynie na bogatym katalogu najczęściej wybieranych wzorów, ale stale zapoznajemy się z aktualnymi trendami. 

Nowoczesne nagrobki nie mają przed nami żadnych tajemnic – przede wszystkim dzięki doskonałemu obyciu naszych pracowników z granitem, jak również za sprawą nowoczesnego i ciągle rozwijanego parku maszynowego. 

Pozwala nam to wykonać każdy pomnik na cmentarz. Cena natomiast zawsze dostosowana jest do Twoich możliwości finansowych. Sprawdź sam i odwiedź nasz zakład kamieniarski, aby poznać szczegóły.

ZOBACZ NASZE WZORY NAGROBKÓW

Najlepsze pomniki znajdziesz w Mazurek Granity

W naszej ofercie znajdziesz bardzo bogaty wybór nagrobków: wzory, kolory i granity, jakie będziesz miał do wyboru, pozwolą Ci zrealizować każdy zamysł. Doświadczenie oraz umiejętności naszych pracowników zapewnią najwyższą jakość i precyzję w wykonaniu Twoich wizji. Pomniki cmentarne z naszego zakładu kamieniarskiego już od 55 lat zachwycają na-szych klientów, dzięki czemu cały czas utrzymujemy się na miejscu lokalnego lidera w tej branży.

GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Image

W tym trudnym okresie po stracie bliskiej osoby zapewniamy naszym klientom najbardziej profesjonalną obsługę. Całodobowo do Państwa dyspozycji funkcjonuje Gorzowski Dom Pogrzebowy, który powstał z inicjatywy trzeciego pokolenia rodziny Mazurek.

Łącząc wysiłki i szerokie spektrum możliwości naszych rodzinnych biznesów możemy świadczyć najwyższej jakości kompleksowe usługi pogrzebowe, w troskliwy i godny sposób, przy jednoczesnym poszanowaniu wszystkich wyznań i tradycji.

Nasz wszechstronnie przygotowany obiekt posiada m.in. własną kaplicę, pokój pożegnań, krematorium, prosektorium i chłodnię. Dysponujemy salą konsolacyjną, w której organizujemy spotkania po uroczystościach pogrzebowych. W naszej kwiaciarni można zamówić bukiety i wieńce – zarówno na miejscu, jak i na wcześniejsze zlecenie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ